Skladování
a manipulace
Reference
Reference
Komplexní obchodní
a logistický servis
Celní deklarace
  • Celní deklarace
  • Skladování a manipulace
  • Obchodní a výrobní činnost ve svobodném pásmu
  • Komplexní obchodní a logistický servis

O SPOLEČNOSTI

FREE ZONE OSTRAVA, a.s. působí na trhu od roku 1991. V roce 1991 se společnost na základě povolení Ministerstva zahraničního obchodu č.j. 2121/10-1490/91 stala prvním provozovatelem svobodného celního pásma v ČR. Mimo svobodné pásmo firma svým zákazníkům poskytuje nejen standardní logistické služby, ale nově také poradenství v oblasti celní a daňové včetně zpracování specifických a na míru zpracovaných obchodních schémat pro jejich zahraniční obchod.

Zákazníkům nabízíme skladovací prostory, umístěné ve strategicky výhodném místě v bezprostřední blízkosti mezinárodního letiště Ostrava – Mošnov, dálnice D1 a železničního koridoru. Díky koncentraci silniční, železniční a letecké přepravy můžeme nabídnout ideální logisticko-dopravní řešení většiny mezinárodních obchodů. Především u nás mohou klienti dosáhnout na celní a daňové výhody, které vyplývají z možností svobodného celního pásma. V rámci služby tzv. komplexního logistického servisu umíme zboží celně odbavit nejen v ČR, ale také v některých zemích určení, např. RF nebo UA. Nejen našim stávajícím klientům, ale i těm potencionálním, nabízíme služby nejvyšší kvality.

O tom svědčí jak mezinárodně uznávané certifikáty kvality, spolehlivosti a finanční stability, tak především mnoho spokojených a stálých zákazníků.